Для кого
і для чого «Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Галузевий пріоритетний проєкт «Молодіжні центри та активні парки – частина екосистеми психічного здоров’я»

Мета проєкту – допомогти цивільному населенню, у тому числі дітям та молоді, у подоланні стресу, пов’язаного з війною, та наслідків пережитих травматичних подій; запобігти розвитку психічних розладів, відновити та зберегти ментальне здоров’я через надання психологічної підтримки, розвиток емоційної стійкості та залучення до оздоровчої рухової активності.
Дніпрорудненська міська військова адміністрація пропонує ознайомитись із зазначеним проєктом, що розміщений на офіційному сайті Мінмолодьспорту за посиланням: https://mms.gov.ua/news/molodizhni-tsentry-i-aktyvni-parky-chastyna- ekosystemy-psykhichnoho-zdorovia-naselennia

про Всеукраїнську програму ментального здоров`я «Ти як?»: http://howareu.com;

про можливості покращення психоемоційного стану людини під час занять з оздоровчої рухової активності у «Активних парках»:
https://ap.sportforall.gov.ua/start , мобільний додаток «Активні парки»;

про можливості волонтерської платформи «СпівДія»: https://spivdiia.org.ua.


Як допомогти дитині бути стійкішою?


Аптечка швидкої психологічної допомоги