Вчителі іноземної мови

 

Асєєва Тетяна Іванівна
вчитель іноземної мови,
педагогічний стаж – 34 роки
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категоріїДетальніше…Блог Асєєвої Т.І.
Бурикіна Інна Олександрівна
вчитель англійської мови,
педагогічний стаж – 30 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист,
переможець регіонального конкурсу «За досягнення у викладанні англійської мови» (ТЕА)(2004 р.).Сайт учителя
Завалко Олена Георгіївна
вчитель англійської мови,
педагогічний стаж – 25 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
старший вчительДетальніше
Краснова Олена Володимирівна
вчитель французької мови,
заступник директора з навчально-виховної роботи,
педагогічний стаж – 28 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методистДетальніше
Македонська Марія Пилипівна
вчитель французької мови,
педагогічний стаж – 40 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист,
“Відмінник освіти України”Блог Македонської М.П.
Олійник Олександра Іванівна
вчитель англійської мови,
педагогічний стаж – 31 рік,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист,Сайт учителя
Шульгіна Ольга Петрівна,
вчитель англійської мови,
педагогічний стаж – 17 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст ІІ категоріїДетальніше
Коваль Олена Володимирівна
вчитель англійської мови,
педагогічний стаж – 15 років,
кваліфікаційна категорія – спеціаліст І категоріїДетальніше

 

Сучасні, творчі, перспективні

З перших років існування нашої школи питанню вивчення іноземних мов завжди приділялась першорядна увага. О.Г. Іртишова, Г.Є. Береза, В.Ф. Гуркіна стояли біля витоків викладання німецької, англійської і французької мов. Саме ці вчителі першими створювали імідж нашої школи як школи міцних знань і прекрасних фахівців. Естафету майстерності підхопили В.М. Дробишева, М.П. Македонська, Л.М. Яценко. Ці прекрасні педагоги передали свої знання і безцінний досвід наступним поколінням викладачів іноземних мов. З іменами цих людей пов’язані і перші перемоги учнів нашої школи в обласних і республіканських олімпіадах: Грабовець К. – перший призер обласної олімпіади з англійської мови (вчитель: Дробишева В.М.); Іванова А. – одна з перших переможців Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з англійської мови (вчитель: Дробишева В.М.); Шмайда В.– перший представник нашої школи на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови (вчитель Яценко Л.М.). Македонська М.П. підготувала першого призера обласної олімпіади з французької мови – Кордіса Р. і Климентенко К., що посіла четверте місце у Республіканській Всеукраїнській олімпіаді.

У Василівському районі вчителі іноземних мов нашої школи першими почали застосовувати на практиці підручники зарубіжних видавництв, роботу над проектами, різнорівневі завдання. Однією з головних передумов такої ситуації успіху є постійна підтримка усіх інновацій керівництвом школи.

Особливістю роботи викладачів іноземних мов сьогодні є постійний пошук нових ідей та їх аналіз, вдале використання педагогічних інновацій, наполеглива робота над підвищенням педагогічної майстерності. В методб’єднанні працює 4 вчителі-методисти, 2 вчителя із званням: «Старший вчитель», 7 вчителів вищої категорії. Свою роботу вони планують за принципом: «Розкажи мені – я забуду, покажи мені – я запам’ятаю, залучи мене до роботи – я буду знати».

Забезпечення нашої школи сучасними комп’ютерами, електронними ресурсами, доступом до Інтернету, безперечно, допомагає впровадженню новітніх технологій вивчення та викладання іноземних мов в учбово-виховний процес. Вчителі іноземних мов нашої школи ніколи не вагаються ризикнути в творчому експериментуванні, завжди йдуть в ногу з часом і навіть трохи попереду: у Василівському районі саме вони започаткували проведення мультимедійних on-line уроків, ефективних занять курсів: Науково-технічний переклад, Країнознавство, Література Великої Британії та США з використанням комп’ютерної техніки. Все це сприяє розвитку всіх аспектів мовленнєвої діяльності учнів, успішно формує комунікативні вміння та навички школярів, готує до успішної самореалізації в майбутньому.

Вчителі англійської мови Бражник Н.М., Бурикіна І.О. стали регіональними переможцями конкурсу «Україно-Американські премії за досягнення у викладанні англійської мови» Міністерства Освіти та Науки України і Держдепартаменту США й отримали для школи комп’ютерну і офісну техніку у якості призу. Бурикіна І.О. є альтернативним переможцем Україно-Американської програми «Партнери в освіті».

Власним прикладом вчителі залучають школярів до участі в міжнародних конкурсах. Олійник О. (вчитель: Дробишева В.М.), Смирнова О., Шевченко І. (вчитель: Бурикіна І.О.), Ібрагімов М.(вчитель: Олійник О.І.) стали переможцями Україно-Американських програм обміну і отримали право на безкоштовне навчання і мешкання в школах США протягом року. Для цієї молоді програми обміну стали важливим досвідом, який істотно допоміг їм у житті, а для інших учнів їх перемога є доброю мотивацією вивчення англійської мови.

Вислів «No child left behind» перекладається як «Жодної дитини поза увагою». Цей принцип є головним у роботі творчого МО вчителів іноземних мов  нашої школи.

І.Бурикіна (із книги “40 років успіху”)