День здорового харчування

16 листопада відзначається Всесвітній день здорового харчування. Здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, це прагнення до здорового та довгого життя. Дедалі більше людей прагнуть споживати тільки здорову їжу.
Учні школи “Світоч” залюбки підтримали ініціативу пропагувати здорове, збалансоване, правильне харчування. Приєднуйтесь і ви до нас, відмовтеся від шкідливої їжі вже сьогодні!

 

 

 

 

Сьогодні модно говорити про здорове харчування. Адже ЗД- це не тільки гарне самопочуття, це прагнення до здорового та довгого життя. У 2-В класі пройшло цікаве виховне заняття на тему ” Здорове харчування – запорука здоров’я”. Діти створили свою власну Кулінарну книгу, в якій поділилися корисними рецептами та додали до неї Тарілку ЗХ, З-д продукти зробили власноруч, з любов’ю. Під час заняття учні побували дегустаторами, маркетологами ( створювали власну рекламу корисних продуктів), побували кухарами- розробили власний рецепт корисної піци; Також провели власний майстер-клас по приготуванню корисного перекусу. Заняття було не тільки продуктивним але і цікавим для дітей.
Всім здоров’я ))))

Челлендж “Відмовся від шкідливих продуктів вже сьогодні” від учнів 7-А класу.

 

 

 

 

 

 

Учні 2-А класу школи “Світоч” обирають для себе корисний і здоровий перекус у школі! Повноцінне, збалансоване та здорове харчування – запорука гарного самопочуття, міцного здоров’я та відмінного настрою!

 

 

 

 

 

 

Учні 1-х класів “Смачно та з користю”

 

 

 

 

 

 

До Дня здорового харчування Чистякова Милана, учениця 3-А класу школи “Світоч’, дала свої поради про корисні та шкідливі продукти. Дослухаймося!

 

Учні 5-9 класів за здорове харчування!

 

 

 

 

 

 

18 листопада у 1-А класі відбулася виховна година на тему “Здорове харчування”. Діти впродовж уроку створювали Лепбук “Азбука здоров’я”. Всі ілюстрації вкладені в кишеньки і їх можна використовувати в різних видах освітньої діяльності: самостійної діяльності та в спільну діяльність педагога з дітьми. А також при організації індивідуальної роботи з дітьми, при проведенні бесід про здоров’я та здоровий спосіб життя. Виготовляючи лепбук учні урізноманітнили свої знання про корисну їжу, підвищили свій пізнавальний інтерес до навчання.

 

 

 

 

 

 

 

Смачно та корисно! Учні 5-А класу школи “Свiточ” за здорове харчування.

 

 

 

 

 

 

 

Учні 3-В класу школи “Світоч” провели виховну годину на тему ” Здорове харчування- запорука здоровя”.
Діти підготували повідомлення про старовинні корисні українські страви, виготовили макет “Здорове харчування”, грали в ігри, згадали багато загадок та прислів’їв про їжу.
Було дуже цікаво!!!!!

До дня здорового харчування учні 1- В класу школи “Світоч” створили макет “тарілки здорового харчування”. Учні закликають всіх споживати корисну їжу для здоров’я та краси!