Гості школи “Світоч”. Спільне засідання фахівців КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Василівської міської ради та команди психолого-педагогічного супроводу КЗ «Дніпрорудненська школа I-III ступенів «Світоч» Дніпрорудненскої міської ради.

Різні можливості. Рівні права. Рівні серед рівних. Навчаючись разом, діти вчаться жити разом. Ці висловлювання вже давно є принципом життя нашого суспільства.

   З 1 січня 2022 Уряд надав чинності новому Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти.

   Звісно, з’явились зміни в процесі надання інклюзивно-освітніх послуг. У зв’язку з цим, у школі «Світоч» 12 січня відбулося спільне засідання фахівців КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Василівської міської ради та команди психолого-педагогічного супроводу КЗ «Дніпрорудненська школа  I-III  ступенів «Світоч» Дніпрорудненскої міської ради.

    Ми дуже вдячні директору Центру Нестор Аллі та фахівцям Фітак Наталії, Паненко Оксані та Марковій Людмилі за надану допомогу у вирішенні нагальних питань.

    Основною метою засідання було визначення рівнів психолого-педагогічної підтримки дитини, як того вимагають сучасні нормативно-правові документи та методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання.

    Представники ІРЦ, команда супроводу та батьки учнів обговорили особливості розвитку дітей, ділилися  досягненнями школярів та ставили задачі на подолання труднощів, які виникають під час освітнього процесу.

     Дружня творча атмосфера панувала протягом шести годин робочого спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю з фахівцями Центру та надання своєчасних цінних та слушних порад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *