Команда школи «Світоч» посіла друге місце у змаганнях “Всеукраїнської шкільної шахової ліги” у третьому сезоні квітень-червень 2021.

4 квітня пройшли Перші змагання “Всеукраїнської шкільної шахової ліги” у третьому сезоні квітень-червень 2021.
Ставши призерами в трьох турнірах другого сезону дві команди шкіл нашого міста, одна з яких школа «Світоч», виборили путівки в першу лігу.
У змаганнях цього сезону в першій лізі взяли участь 28 команд учнів Київа, Одеси, Херсону, Нікополя, Слав’янська, Вишгороду, Вінниці і 2 команди шкіл міста Дніпрорудне. Нашу школу представлятимуть: Олександр Ряхін, Даніїл Мастєров, Максим Пленнік, Денис Яшин та Ігор Клікін. Керівник шахового клубу «Гамбіт» ЦДЮТ м. Дніпрорудне Костянтин Худолій.
З перших хвилин юні шахісти нашого міста показали гарну гру і захопили позиції лідерів. Але за декілька секунд до завершення турніру команда НВК №240 “Соціум” м. Київ обігнала команду «Світоч» на 2 очка і посіла перше місце. Команда школи «Світоч» посіла друге місце і виборола 53 очка.
Найкращий результат в особистому заліку першої ліги у Олександра Ряхіна – 23 очка.
Найголовніше, що дві команди нашого міста 18 квітня будуть грати серед 15 найсильніших команд шкіл України. А це уже перемога для юних шахістів міста Дніпрорудне. Побажаєм нашим шахістам творчих успіхів і нових перемог.