Підведення підсумків конкурсу малюнків “Охорона праці очима дітей”.

В школі “Світоч” в урочистій атмосфері пройшло нагородження переможців. Цей конкурс проходить за ініціативою та при підтримці Запорізького залізорудного комбінату. Вже 13 років поспіль наші учні долучаються до пропаганди дотримання техніки безпеки і бережливого ставлення до свого здоров’я. У цьому році на конкурс було представлено 123 роботи. Нелегкий вибір чекав на наших почесних гостей.
Переможців визначали голова профспілкового комітету шахти “Експлуатаційна” ПрАТ “ЗЗРК” Крайнюк Андрій Сергійович, начальник відділу охорони праці ПрАТ “ЗЗРК” Єщенко Микола Михайлович та директор школи Розумейко Тетяна Миколаївна. Роботи учнів відзначились різноманітністю жанрів та оригінальністю. За висновками журі переможцями стали:
І місце – Бойко Кіра, учениця 7-Б класу;
ІІ місце – Сенюк Софія, учениця 2-Б класу;
ІІІ місце – Гасімзаде Кемаль, учень 2-А класу.
За рішенням журі призначено спеціальний приз глядацьких симпатій творчій роботі учениці 9-Б класу Лабі Софії. Усі переможці отримали цінні подарунки.
Дякуємо ПрАТ “ЗЗРК” за важливу та потрібну ініціативу, за увагу до підростаючого покоління та плекання творчих нахилів дітей. Дякуємо нашим учням та батькам за щирий відгук та творчі роботи.
Бережіть себе та своїх близьких! Пам’ятайте, наша безпека у наших руках!