Тиждень іноземних мов

З 30 жовтня по 03 листопада у школі «Світоч» проходив тиждень іноземних мов. Протягом цього тижня учнів чекали неймовірні завдання, квести, вікторини і кросворди, майстер-класи та рольові ігри.
Коваль О.В. провела захоплюючі вікторини в 3-х та 6-х класах з майстер-класом по виготовленню прикрас до Геловіну. Деякі діти навіть самостійно вдома продовжили виготовляти цікаві поробки. В 7-х класах була проведена Квест-гра онлайн, де учні відчиняли двері, виконуючи різні челенджі.
Учні старших класів 11-А, 10-А та 9-В (вчитель Олійник О. І.) взяли участь у грі «Веселий сценарій», яка створена за телевізійним шоу Mad Lib Theater. Ведучий просить назвати назви фільмів, дивні слова, які всі записують. Потім переглядають відео оригінальної гри. На наступному етапі учні підставляють свої відповіді у сценарій. Фінальним етапом є драматизація сцени. Під час виконання таких завдань діти бачать практичне застосування своїх знань і навичок, відпочивають, психологічно розвантажуються.
У межах тижня іноземної мови вчитель Шульгіна О.П. провела квест у 5-х класах, присвячений святкуванню Halloween. Діти познайомилися з особливостями святкування у різних країнах, виконували завдання від різних персонажів, розгадували ребуси, слухали пісні та розширювали свій словниковий запас. Учні 9-Б класу разом з педагогом поринули у світ знань про країну, мову якої вивчають, – Великобританію. Діти активно та корисно провели час, виконуючи інтерактивні вправи, тренуючи увагу та пам’ять, розширяючи свій кругозір.
Краснова О.В. разом з учнями працювали з Padlet-дошкою за темами «Цікаві факти про Францію», «Видатні твори французів», «Що я знаю про французьку пісню». Учні 9-А, 10-А та 11-А обговорювали Тиждень французької мови «Паризька зима», модне дефіле, побували у ролі дизайнерів одягу. Учні 7-А та 8-Б класів дізналися цікаві факти з історії французького сінематографу, переглянули відео про життя та творчість братів Люм’єрів, навчилися розрізняти поняття франкофони та франкофонія.
Тиждень іноземної мови пройшов цікаво. Учні із задоволенням відвідували всі заходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *