8 березня – Міжнародний жіночий день. Години спілкування.

7-А година спілкування до 8 Березня “Жінки України”.


Виховна година 10-Б клас 06.03.2024
Тема: Міжнародний жіночий день
Мета: вшанування жінки-матері, жінки-трудівниці; виховання шанобливого ставлення до сім’ї, родини; розвиток творчих здібностей учнів.
Лагідні промені сонця. Несміливий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом із цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. І ось сьогодні, в цей передсвятковий день ми зібралися тут, щоб привітати наших дівчаток.
День жінки. В цей день ми вітаємо наших мам, сестер, бабусь. У мільйонів жінок крім їх професії є ще один обов’язок – бути мамою. Так давайте всі привітаємо їх теплими словами. Гарних слів багато бути не може. Щоб краще запам’ятати їх, вам потрібно їх написати. А написати краще на листівці, яку ви виготовили власноруч. Дякуємо вам, любі, дорогоцінні жінки! Ви споконвіку бережете наші серця від смутку, а душі наповнюєте спокоєм і лагідністю. Лише жінка може своєю любов’ю і чарівністю огорнути весь білий світ. Дбайте про тендітних жінок, адже вони бережуть увесь рід людський!


4-А готується до 8 березня, пройшла година спілкування “Готуємося до свята весни”. Діти познайомилися з історією виникнення свята, власноруч виготовили квітки з цукерками для своїх мам, бабусь, сестричок.


Школа “Світоч”.
До Міжнародного дня 8 Березня в 2 –А класі 7 березня пройшла година спілкування . Діти дізналися про історію свята, дізналися цікаві факти про свято. З задоволенням малеча відповідала на запитання вікторини про відомих жінок. Також підібрали побажання у «Скриньку гарного настрою» та заспівали пісню для мам.

Година спілкування до Міжнародного жіночого дня у 5-Б класі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *